O mnie

Wspieram ludzi w budowaniu świadomego kontaktu z ciałem, zrozumienia emocji w nim ukrytych oraz uczę języka jakim ciało się z nami porozumiewa – języka ruchu.

Marta Konfederak

Pasjonuję się świadomym ruchem i pracą z ciałem, somatyką oraz terapią tańcem i ruchem. Jestem certyfikowanym trenerem języka ruchu opartego o Analizę Ruchu Laban/Bartenieff (LBMS – Laban/Bartenieff Movement System) oraz rozwojowe aspekty Terapii Tańcem i Ruchem (DMT – Dance Movement Therapy) Ciekawiąc się jak muzyka, taniec i różnego rodzaju sztuka wspomagają ciało w procesie transformacji i zdrowienia odnalazłam arteterapie, której jestem dyplomowana nauczycielką. Studiuję również „psychosomatykę i somatopsychologię” na SWPS. Angażuję się w działania organizacji pozarządowych oraz współtworzę projekty mające na celu aktywizację społeczności.

Prowadzę spotkania i warsztaty dla osób indywidualnych oraz firm i organizacji (w ramach wyjazdów team building), na których uczę języka ruchu, wspieram budowanie świadomości ciała oraz odnalezienia ścieżki do autoekspresji i relaksu uczestników. Wspieram kobiety w odzyskaniu mocy życiowej, radości, poczucia kobiecości i siły. Pracuję również z seniorami aktywizując ich psychofizycznie – co jest moją misją serca.

Prywatnie jestem mamą wspaniałego syna, partnerką energicznego ultramaratończyka oraz podróżniczką. Współtworzę Kobiece Kręgi, propaguje Siostrzeństwo, rodzicielstwo Bliskości i komunikację bez przemocy (NVC).

„Kiedy taniec wychodzi z naszego wnętrza, podtrzymywany chęcią przemiany, ma pierwotną moc uzdrawiania ciała, duszy i umysłu”

Anna Halprin

Pasja

Pasjonuję się ruchem, świadomą pracą z ciałem, somatyką i oddziaływaniem tańca na życie człowieka. Interesuję się również wpływem emocji na ciało, jego postawę i oddech. Mam ogromne szczęście, że moja pasja jest również moją pracą.

Praca

Jako arteterapeutka i trenerka Języka Ruchu pracuję z ciałem. Łącze elementy arteterapii z ruchem i tańcem. Korzystam również z technik relaksacyjnych oraz aromaterapii. Ciało i umysł są ze sobą ściśle połączone dlatego na zajęciach wspieram człowieka jako całość.

Prywatnie

Jestem aktywną kobietą, mamą i podróżniczką. Zwiedziałam ponad 25 krajów. ,,Moja energia bierze się z ruchu…Jestem poręczna, nieduża i dobrze spakowana” – jak pisała Olga Tokarczuk. Moim żywiołem jest woda. Nurkuję i kocham pływanie. Jestem uzależniona od natury.