5.06.2022 Wiele w Ciele – wolność ciała. Miejsce: Łódź, Hello Yoga, al. Kościuszki 23/25

Wiele w Ciele VI – cykliczny warsztat ruchowo-taneczny, na którym przełamiemy stereotypowe postrzeganie tańca jako czegoś czego trzeba się nauczyć.

Tematem przewodnim spotkania będzie wolność ciała. Doświadczymy uważności w ruchu, wolności w tańcu oraz zabawy i relaksu. W tej edycji warsztatu skupimy się na poruszeniu biodrami, rozluźnieniu miednicy, w której drzemie nasza kreatywność oraz puszczeniu kontroli, porównywania siebie do innych, oceny i uwolnimy ciało w swobodnym intuicyjnym tańcu.
W ramach spotkania będziemy korzystać z praktyk tańca intuicyjnego, języka ruchu opartego na LBMS – Laban Bartenieff Movement System, technik arteterapeutycznych oraz relaksacji i mocy kręgu wspierającego bezpieczną przestrzeń. Taniec intuicyjny to nasz naturalny, autentyczny sposób poruszania się. Wychodzi z naszego wnętrza a podparty szczerą intencją ma ogromną siłę transformacji i uzdrawiania.
Powrócimy do wewnątrz, wyciszymy umysł aby przemówiło ciało. Będziemy pokonywać wewnętrzne blokady związane z ruchem i naszym o nim wyobrażeniu
Dotkniemy ukrytych w nas emocji, pozwolimy sobie na świadomy i naturalny ruch oraz jego eksplorację.
Spotkanie zakończymy relaksacją wspierająca ciało w przywróceniu harmonii, energii i swobodnego przepływu.

? Data: 5 Czerwiec 2022
? Czas: 3 godziny (17:30-20:30)
? Miejsce: Łódź, Hello Yoga, al. Tadeusza Kościuszki 23/25, 90-418 Łódź
?Prowadzący: Marta Konfederak oraz Adam Kuza
?Inwestycja:
– 70 zł
– Przy zapisie dwóch osób 60 zł za osobę(120 zł za parę)
? ZAPISY:
Mail: wielewciele@gmail.com
( imię, nazwisko, nazwę i datę warsztatu)
Miejsce rezerwuje wpłata na konto podane w emailu potwierdzającym zgłoszenie.
?Jeśli masz pytania, potrzebujesz porozmawiać i upewnić się, że to spotkanie dla Ciebie skontaktuj się z nami
?Każdy warsztat Wiele w Ciele porusza inny obszar pracy z ciałem i nie jest kontynuacją poprzedniego spotkania więc możesz dołączyć nie będąc na poprzednich edycjach
?Jeśli sytuacja materialna nie pozwala ci pokryć całości kosztu warsztatu porozmawiajmy – wspólnie znajdziemy rozwiązanie.*Spotkanie odbędzie się przy zapisie min 10 osób.

Prowadzący:

Marta Konfederak – Edukatorka świadomej pracy z ciałem, trener języka ruchu opartego o Analizę Ruchu Laban/Bartenieff (LBMS) oraz rozwojowe aspekty Terapii Tańcem i Ruchem (DMT ) i arteterapeutka – w trakcie certyfikacji. Członkini zarządu Stowarzyszenia Żywe Miejsce działającego na rzecz promowania wrażliwości społecznej i podnoszenia jakości życia ludzi. Prywatnie mama, partnerka i podróżniczka. Współtworzy Kobiece Kręgi, propaguje Siostrzeństwo, rodzicielstwo Bliskości oraz komunikację bez przemocy (NVC).
FB: Cialoczuli Marta Konfederak
Ista: Self_Konfi_Dance

Adam Kuza – tancerz, choreograf, instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi i Uniwersytetu Łódzkiego.
Tancerz wszechstronny, szukający własnego stylu i środków wyrazu. Korzystający z różnych technik tanecznych. Posiada bogate doświadczenie sceniczne oraz pedagogiczne. Zafascynowany tańcem współczesnym, improwizacją oraz poszukiwaniem świadomego ruchu i tańca.
Zawodowo związany ze szkołą tańca Spot66, Teatrem V6 oraz Stowarzyszeniem Rodziców i Opiekunów Osób z Zespołem Downa.

„Taniec niekoniecznie musi być powabny, piękny czy spektakularny. Może być groteskowy, brzydki, nieporadny, śmieszny albo budzący strach. Taniec może wyrażać konflikty. Można tupać, przewracać się, atakować, obejmować i rozciągać się. Można się otwierać, zamykać, pełzać, obracać się, skakać, biegać. Ruch odbywa się wszędzie i stale. Objawia się w ruchach naszych komórek, pulsowaniu krwi, w rytmie oddechu” A. Halprin

Informacje na Facebooku: https://fb.me/e/2tlodmpvU