10-12.06.2022 Kobiecy warsztat weekendowy

10-12.06.2022 Kobiecy warsztat weekendowy „Dzikość i delikatność kobiecości” Miejsce: Zdziarka k. Czerwińsk nad Wisłą Uzdrowisko Casa Esmeralda Retreart.

Zapraszam na kameralny warsztat weekendowy, na którym oswobodzimy dzikość i ukochamy łagodność kobiecości. Kobiecy warsztat o spontaniczności, radości, budzeniu wewnętrznej dzikuski i odnalezieniu delikatności, o wrzuceniu na luz i pozwoleniu sobie być tym kim się chce. W naszej przestrzeni jest miejsce dla każdej z nas.
Kobiecość jest głosem natury łączącej w sobie nieposkromioną dzikość i łagodność. Kobiecość jest wolnością, pieśnią na wiele głosów. Ma wiele odsłon, rwie jak rzeka, wybucha siłą żywiołu ale też otula łagodnością i ujmuje wrażliwością. Będziemy integrować oblicza kobiecości, budować świadomy kontakt z ciałem oraz otwierać gardło aby usłyszeć swój głos. Przebudzimy spontaniczność, wewnętrzną dzikość i moc kobiecości. Wspomagać nas w tym będzie:
-praktyka jogi,
-język ruchu,
-praca z głosem,
-taniec intuicyjny,
-techniki arteterapeutyczne i relaksacyjne
Doświadczymy również wspierającej bezpieczną przestrzeń mocy kręgu. Warsztat opiera się na 3 różnych, ale dopełniających się wzajemnie aktywnościach:
• Joga to aktywność, która działa zarówno na rozwinięcie możliwości ruchowych, skontaktowanie się z ciałem ale i doskonałe oddziaływanie na ludzki umysł poprzez wyciszenie i relaksację.
• Język ruchu to nasz pierwszy, pierwotny język, który jest przez nas zapominany. Żyjemy „w głowie” lekceważąc sygnały z Ciała. Praktykując uważny ruch dajemy sobie ponowną możliwość wsłuchania się w to co mówi nasze ciało, co chce nam przekazać i jak się z nami skomunikować.
• Uwolnienie głosu to nie tylko śpiew. To przede wszystkim narzędzie wyrażania się, najpotężniejszy instrument ludzkiej ekspresji, stawiania granic, komunikowania się.
Połączymy te narzędzia dając możliwość integracji ciała, głosu i umysłu budząc kreatywność.
? Lokalizacja:
Ugości nas Casa Esmeralda – kameralne uzdrowisko dedykowane pracy nad zdrowiem ducha, ciała i umysłu. Gospodarze zaopiekują się nami osobiście gotując domowe wegetariańskie i wegańskie posiłki korzystając z lokalnych produktów lub z własnej uprawy. Na miejscu jest 100 metrowa jurta oraz duży dom z trzypoziomowym tarasem, salonem z kominkiem i jadalnią. Miejsca noclegowe są w domu -9 miejsc noclegowych ( 4 pokoje 2 os, jedna jedynka), 3 łazienki i 2 prysznice. Obok znajduje się studio/loft, typu apartament, 100m2 z łazienką i aneksem kuchennym, dla 4 osób. Prócz tego domek dla gości Casa Paloma, dla 5 osób. Swobodę zapewnia 3 hektary przestrzeni, zarezerwowanej wyłącznie dla nas. W odległości 200 m znajduje się rzeka, która latem odsłania piękną, piaszczystą łachę, gdzie jest możliwość wykąpania się. Uzdrowisko zewsząd otoczone jest drzewami i naturą. W bliskiej odległości nie ma sąsiadów. To idealne miejsce na dzikość, śpiew, otwarcie gardła i usłyszenie głosu, na tańce i swobodę w odkrywaniu różnych oblicz kobiecości.**W uzdrowisku mieszkają na stałe 2 psy i 3 koty.

? Inwestycja:
-850 zł przy zapisie jednej osoby
-800 zł przy zapisie dwóch osób .
W cenie pobytu wyżywienie od piątku (kolacja) do niedzieli (śniadanie i obiad), wszystkie warsztaty
**2 miejsca dla Kobiet w niższej cenie, które z uwagi na życiową sytuacje nie są w stanie pokryć całości kosztów. Prosimy o kontakt mailowy.

? Zapisy:
cialoczuli@gmail.com
W treści maila wpisz imię i nazwisko oraz nazwę warsztatu.*Ilość miejsc ograniczona. O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata zaliczki w wysokości 300 zł.**Warsztaty mają charakter rozwojowy. Wpierają transformację ale nie zastąpią terapii lub konsultacji ze specjalistą. Jeśli jesteś świadoma problemów/ chorób proszę poinformuj nas o tym przy zapisie.

? Prowadzące:
?‍? Marta Konfederak – Pasjonatka świadomej pracy z ciałem, somatyki i tańca intuicyjnego. Zafascynowana DMT (Dance/ Movement Teraphy) , praktykująca Movement Medicine. Dyplomowana Trenerka Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem, arteterapeutka – w trakcie certyfikacji. Członkini zarządu Stowarzyszenia Żywe Miejsce działającego na rzecz promowania wrażliwości społecznej i podnoszenia jakości życia ludzi, aktywistka. Współtworzy Kobiece Kręgi, propaguje Siostrzeństwo oraz rodzicielstwo Bliskości. Prywatnie mama, partnerka i podróżniczka
insta @self_konfi_dance
FB: Cialoczuli Marta Konfederak

?‍? Katarzyna Bagrowska – Kobieta wszechstronna pasjonująca się głosem, śpiewem i pracą z ciałem. Od 10 lat zafascynowana pieśniami tradycyjnymi, swój warsztat, technikę i repertuar poszerza u nauczycieli z różnych krajów, wspiera kobiety w ich ścieżce usłyszenia siebie, współtworzy łódzką grupę śpiewaczą Piewnica. Eksploruje przestrzeń głosu dla swobodnego wyrażania się i komunikacji. Jest przekonana, że wspólny śpiew jest źródłem wielkiej przyjemności, rozluźnienia i daje poczucie szczęścia. W nielicznych wolnych chwilach saunuje, tańczy i nie ustaje w poszukiwaniu sposobów na wyrażanie siebie.

?‍? Mariola Warszewska – Instruktorka Jogi zakochana w zielarstwie i medycynie chińskiej. Zgłębia wiedzę na temat przywracania dobrostanu i równowagi w ciele i umyśle dla pożytku innych. Pragnie budzić w ludziach świadomość, że są składnikiem natury, budzić ich do głębszego wglądu w siebie, do rozumienia swojego ciała, a przez to umysłu, do odnajdywania i rozpoznawania swojej relacji do natury, przyrody i innych istot.
FB: Yogicznie Mariola Warszewska

Informacje na Facebooku: https://fb.me/e/3qN7EvpyT