Wiele w Ciele – wrześniowe przesilenie 09.09.2023 godz.18:00 – 21:00

Wiele w Ciele – regularne warsztaty tańca terapeutycznego i budowania świadomości ciała przez improwizację taneczną oraz narzędzia arteterapeytyczne.
Wracamy po czasie wakacji, regeneracji i słońca. Przed nami równonoc jesienna i czas przesilenia. Okres, w którym warto zadbać o swoją energię, zasoby i samopoczucie. Zapraszamy Cię w podróż do ciała poprzez odnalezienie naturalnego ruchu płynącego z wnętrza.
Warsztat kierowany jest do osób pragnących odzyskać lub wzmocnić kontakt ze swoim ciałem, wsłuchać się w jego sygnały, dotknąć emocji w nim mieszkających oraz odnaleźć w sobie naturalny przepływ w ruchu i tańcu.

W ramach spotkania wspierać nas będą narzędzia arteterapeutyczne, improwizacja taneczna, język ruchu w ujęciu LBMS – Laban Bartenieff Movement System oraz elementy terapii tańcem, techniki relaksacji oraz moc kręgu wspierającego bezpieczną przestrzeń.

Powrócimy do wewnątrz, wyciszymy umysł aby przemówiło ciało. Będziemy pokonywać wewnętrzne blokady związane z ruchem i naszym o nim wyobrażeniu oraz skupimy się na naturalnym przepływie w ciele.
Taniec intuicyjny to nasz naturalny, autentyczny sposób poruszania się. Wychodzi z naszego wnętrza a podparty szczerą intencją ma pierwotną siłę uzdrawiania.

„Taniec niekoniecznie musi być powabny, piękny czy spektakularny. Może być groteskowy, brzydki, nieporadny, śmieszny albo budzący strach. Taniec może wyrażać konflikty. Można tupać, przewracać się, atakować, obejmować i rozciągać się. Można się otwierać, zamykać, pełzać, obracać się, skakać, biegać. Ruch odbywa się wszędzie i stale. Objawia się w ruchach naszych komórek, pulsowaniu krwi, w rytmie oddechu” A. Halprin ♥️

???? Data: 09 Wrzesień
???? Czas: 3 godziny (18:00-21:00)
????Miejsce: Łódź, Swinging Promised Land
Ul. Tuwima 34 budynek b (po wyjściu w bramę budynek w głębi po prawej stronie)
???? Opłaty:
3 godzinny warsztat prowadzony przez dwóch trenerów
– 100 zł
– 90 zł dla stałych uczestników
– Przy zapisie dwóch osób 180 zł za parę (90 zł za osobę)
???? ZAPISY:
Mail: wielewciele@gmail.com
( imię, nazwisko, nazwę i datę warsztatu.
W mailu zwrotnym wyślemy szczegóły spotkania i numer konta )
????Jeśli masz pytania, potrzebujesz porozmawiać i upewnić się, że to spotkanie dla Ciebie skontaktuj się z nami
???? Każdy warsztat Wiele w Ciele porusza inny obszar pracy z ciałem i nie jest kontynuacją poprzedniego spotkania więc możesz dołączyć nie będąc na poprzednich edycjach
????Jeśli sytuacja materialna nie pozwala ci pokryć całości kosztu warsztatu porozmawiajmy – wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Prowadzący:
Marta Konfederak – Dyplomowana arteterapeutka, certyfikowana trenerka języka ruchu w ujęciu LBMS (Laban Bartenieff Movement System oraz rozwojowe aspekty Terapii Tańcem i Ruchem) Pasjonatka tańca intuicyjnego, medytacji w ruchu, holistycznego podejścia do życia. Zafascynowana DMT (Dance/ Movement Teraphy) Współtworzy Kobiece Kręgi, propaguje Siostrzeństwo oraz rodzicielstwo Bliskości. Prywatnie mama, partnerka i podróżniczka
www.cialoczuli.pl
FB cialoczuli Marta Konfederak
Insta @self_konfi_dance

Adam Kuza – tancerz, choreograf, instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi i Uniwersytetu Łódzkiego.
Tancerz wszechstronny, przełamujący stereotypy, szukający własnego stylu i środków wyrazu. Korzysta z różnych technik tanecznych. Posiada bogate doświadczenie sceniczne oraz pedagogiczne. Zafascynowany tańcem współczesnym, improwizacją oraz poszukiwaniem świadomego ruchu i tańca.
Zawodowo związany ze szkołą tańca Spot66, Teatrem V6 oraz Stowarzyszeniem Rodziców i Opiekunów Osób z Zespołem Downa.

Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/2KxtyJMrH

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *