Ciałoczułe – Dotyk i Ruch

4 dniowy warsztat dla kobiet o ukochaniu Ciała – ukochaniu Siebie. Wyjazd w duchu Self Love & Self Care

15-18.02.2024

Czułym automasażem i dotykiem, świadomym ruchem, improwizacją taneczną i arteterapią będziemy nurkować do ciała, powracać do czucia, dotykać emocji i ukochiwać ciało.

Rozpieści nas ciepło sauny, ugości piękna, drewniana, klimatyczna przestrzeń domu – Poza Schematem. Gotować będzie Wiosna w Kuchni, której kulinarne pyszności zasilały nas podczas ostatniego wyjazdu. Doświadczymy mocy kręgu wspierającego bezpieczną przestrzeń oraz prawdziwego kakao, które w atmosferze celebracji miłości i uważności na siebie wspiera intencję i otwiera przestrzeń serca.

*Jest również pełne składników odżywczych i związków wzmacniających zdrowie.

Poczujemy, odzyskamy kontakt, uhonorujemy, rozluźnimy i będziemy pielęgnować nasze ciała.
Dobrostan Karolina Ruta poprowadzi nas przez praktyki automasażu i dotyku (przy otwartości grupy – również wzajemnego masażu)- przestrzeni, w której możemy się rozluźniać, ożywiać, mięknąć, puszczać napięcia, słuchać potrzeb ciała, poszukiwać różnych jakości dotyku, doświadczać i czuć siebie. To więcej, niż nauka technik – choć techniki również maja w niej istotną rolę. To wchodzenie w relacje ze sobą.
Ciałoczuli Marta Konfederak zabierze nas w podróż przez ruch i improwizację taneczną do miejsca, gdzie nie skupiamy się na tym jak tańczymy, tylko na tym co nami tańczy. Świadomy ruch i taniec są rodzajem medytacji, autoterapii. Wspierają równowagę umysłu, ułatwiają zapoznanie się z własnymi emocjami, a także pomagają nawiązać relację ze sobą oraz innymi. Wykorzystując ekspresję pozawerbalną pobudzają kreatywność, sprawczość, siły witalne. Umożliwiają integrację psychofizyczną.
” Kroki nie rodzą się w nogach, mają początek gdzie indziej” Pina Bausch.

Podczas wyjazdu będziemy poznawać swoje ciało, oswajać je, uczuć się o nie zadbać, rozluźniać oraz budować świadomy z nim kontakt.

????ZAPISY: https://tiny.pl/c6mhz

????Ilość miejsc ograniczona, ze względu na kameralny charakter wyjazdu.

????Wstępny Plan Dnia:
8:15-8:45 poranny rozruch *dla chętnych
9:00 śniadanie
10:00-13:00 praktyki automasażu i dotyku
13:30-14:30 obiad
15:00 – 17:00 praktyki ruchowe/taniec
18:00 – 19:00 kolacja
19:30 – 21:30 krąg + ceremonia kakao

Plan jest tak ułożony aby była przestrzeń na odpoczynek i wytchnienie. Jest również elastyczny i może się zmieniać w zależności od potrzeby grupy.

????Lokalizacja:
Poza Schematem, w centrum Polski, zaledwie 50 km od Warszawy. Ugości nas duży 380-metrowy dom otoczony naturą, lasem, stawem, łąkami, polami, miejscem na ognisko oraz zewnętrzną sauną. Spotkania odbywać się będą w dwóch klimatycznych i obszernych salach warsztatowych.

Przestrzeń do spania znajduje się na przytulnym poddaszu. Do wyboru są 2 zamykane pokoje: jeden 3-osobowy, jeden 5 osobowy oraz półotwarta przestrzeń 3-osobowa. Dodatkowo na poziomie -1 jest 4-osobowy pokój. Nie ma typowych małych pokoi z łazienkami, przestrzeń jest tak zorganizowana, aby umacniać poczucie wspólnoty.

Dojazd we własnym zakresie. Jeśli możesz oferować lub potrzebujesz miejsca w aucie daj nam znać z jakiego miejsca. W miarę możliwości będziemy umawiać się na wspólne dojazdy.

????Cena:
Regularna: 1100 zł nocleg oraz wyżywienie + 500 zł wszystkie warsztaty dwóch prowadzących, sauna, ceremonia kakao.

EARLY BIRD 1500 zł/osoba przy wpłacie zaliczki 300 zł do 20.01.2024

EARLY BIRD opcja RAZEM- 1450 zł/osoba przy zapisie 2 osób i wpłacie zaliczki 300 zł do 20.01.2024
*1450zł/osoba dla uczestniczek poprzednich wyjazdów z Ciałoczuli przy wpłacie zaliczki 300 zł do 20.01.2024

CENA REGULARNA 1600 zł / os. przy zapisie po 20.01.2024

*Wyżywienie od czwartku (kolacja) do niedzieli (śniadanie i obiad), przekąski i nieograniczony dostęp do napojów.
*** 2 miejsca w niższej cenie dla kobiet, które z uwagi na życiową sytuacje nie są w stanie pokryć całości kosztów. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

????ZAPISY: https://tiny.pl/c6mhz

????Prowadzące:

MARTA KONFEDERAK – Arteterapeutka, dyplomowana trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, pasjonatka somatyki i improwizacji tanecznej, zafascynowana DMT (Dance/ Movement Teraphy). Studentka psychosomatyki i somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS. Współtworzy Kobiece Kręgi, propaguje Siostrzeństwo oraz rodzicielstwo Bliskości. Prywatnie mama, partnerka i podróżniczka.
www.cialoczuli.pl | FB: Cialoczuli Marta Konfederak

KAROLINA RUTA – Terapeutka ciała i ducha, masażystka wszechstronna z bogatym zapleczem edukacyjnym, kobieta wrażliwa, kochająca naturę. Prowadzi warsztaty i szkolenia z masażu oraz automasażu. Współtworzy Kobiece Kręgi, wspiera ludzi w powrocie do dobrostanu i komfortu w ciele.
FB: Dobrostan – Karolina Ruta

Wydarzenie na FB: TUTAJ

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *